נגישות

בילויים בהולנד בהולנד

הולנד היא ללא צל של ספק אחד היעדים האהובים ביותר על תיירים מכל העולם, בתוכם כמובן גם התייר הישראלי. מדובר במדינה יפהפייה עם לא מעט ערים נהדרות, כפרים נפלאים ונופים עוצרי נשימה, כך שאין זה מפתיע שמדובר באחד היעדים הפופולריים ביותר שיש.

בילוי באמסטרדם

היעד האהוב והמתוייר ביותר בהולנד הוא כמובן אמסטרדם. מדובר באחת הערים אליהן מגיעה כמות התיירים הגדולה ביותר מדי שנה אשר מגיעים על מנת להתרשם מכמה מהאטרקציות המסקרנות ביותר באירופה. הבירה ההולנדית מציעה לכל תייר שמגיע לבקרה כמות גדולה של מוזיאונים מרתקים דוגמת מוזיאון השעווה מדאם טוסו והמוזיאון על שם וינסנט ואן גוך, רחובות וכיכרות מרכזיים בעיר כמו רחוב החלונות האדומים וכיכר דאם ועוד שפע של מקומות בהם הביקור הינו כמעט בגדר חובה, למשל בית אנה פרנק, שוק אלברט קאופ ושוק הפרחים. אך לצד ההסכמה שאמסטרדם היא אחת הערים המהנות ביותר באירופה ובעולם כולו, דווקא על נושא הלינה בה יש מחלוקת. העיר מציעה לתייריה שפע של בתי מלון ברמות שונות והוסטלים המיועדים בעיקר למטיילים הצעירים, כאשר אפילו דירות נופש באמסטרדם  ניתן למצוא. אך בניגוד לקהל הצעיר יותר שמעוניין לחוות את אמסטרדם עד תומה מהבוקר עד הלילה, המשפחות שמגיעות לביקור בבירת הולנד מעדיפות את לילותיהם, ולעיתים גם לא מעט בקרים, לבלות במקום אחר.

נופש בהולנד

המקום האחר הינו כפר נופש בהולנד יש כמות בלתי נדלית של כפרים ציוריים המיועדים בעיקר למשפחות, בהם כל משפחה יכולה להתאכסן וליהנות מפעילויות מיוחדות ונופים יפים ושלווים. יחד עם זאת כפרי נופש בהולנד   אינם אטרקטיביים אך ורק בגלל הנופים והפעילויות אותן הם מציעים, אלא גם בזכות היותם יקרים הרבה פחות מפתרונות הלינה באמסטרדם, זאת על אף היותם מרוחקים זמן לא ארוך של נסיעה, בדרך כלל בין חצי שעה לשעה וחצי. אף על פי שהולנד מאפשרת לתייר לבחור בין כמות לא קטנה של כפרי נופש נפלאים, כל אחד ויתרונותיו הוא, כיום, הפתרון של כפרי הנופש הינו פופולרי מאוד גם מחוץ למדינה.  בניגוד לעבר, האטרקטיביות של כפרי הנופש ברחבי אירופה גואה, כאשר כמה מהכפרים האהובים ביותר הינם כפרי נופש ביער השחור בגרמניה, כפרי הנופש באיטליה וכפרי הנופש בצרפת