נגישות

בתור אחת מהערים המתויירות בעולם, אמסטרדם מציעה לתייר לא רק אטרקציות רבות אלא גם שפע של מקומות בהם הוא יכול ללון. בעבר, הבחירה הייתה נעה בין הוסטלים לקבוצות של חברים צעירים שהיו מוכנים לשהות בתנאים קצת פחות טובים על מנת לחסוך כמה יורו לבין בתי מלון שרובם אינם מתעלים לרמה גבוהה, אך למרות זאת מחירם היה רק הולך ועולה ככל שהתקרבתם אל מרכז העיר ולאו דווקא ביחס ישר לאיכות המלון.

מדוע דירת נופש באמסטרדם היא האופציה הטובה ביותר

כיום, נוצרה אפשרות נוספת ללינה, אפשרות שהולכת ותופסת את מקומה כטובה יותר, אפשרות של דירות נופש. דירות נופש באמסטרדם מציעות לכל תייר בחירה בין מספר סוגים של דירות דוגמת דירת גג, בית סירה ואף פנטהאוז יוקרתי וכן מותאמות במיוחד עבור כל סוג של הרכב איתו מגיעים לעיר כמו משפחות, קבוצת חברים או זוגות. דירות נופש הפכו להיות האופציה המועדפת בעיקר משום שהן מציעות לתייר את כל מה שבתי מלון והוסטלים לא מציעים- מטבח מאובזר, מיטות מפנקות וניקיון יוצא דופן- והכל במחיר הרבה יותר משתלם.

באיזה אזור כדאי ללון

כל תייר שיגיע אל בירת הולנד המרתקת ויבחר בדירת נופש יעמוד בפני הדילמה העיקרית, באיזה אזור לבחור ללון. אמסטרדם משופעת אטרקציות וחוויות אותן היא מציעה בכל אחת מהשכונות ובכל אחד מהרחובות של העיר ולכן על כל תייר יהיה להחליט מהו האזור בו הוא ירצה לשהות. אצלנו בטרטל דירות נופש, אנחנו מציעים לכם דירות נופש באמסטרדם הפזורות בכל העיר כך שתוכלו למצוא במרחק קליק אחד באתר את דירת הנופש המתאימה לכם ביותר באזור בו תבחרו ומבלי שתצטרכו לדאוג ולו במעט, שכן כל דירה בה תבחרו הינה דירה שעברה את הבדיקה שלנו ולבטח תהיה דירה נפלאה. 
במידה ותרצו לסגור גם טיסה לאמסטרדם אתם מוזמנים לפנות אלינו.

בין השרותים הרבים שמציעה הסוכנות שלנו תוכלו גם למצוא כפר נופש באירופה במגוון יעדים אטרקטיביים.